Agjencia Zhurnal.mk.

Befason Enca: Javën tjetër mbushi 14 vjet

Këngëtarja Enca është gjithmonë në qendër të vëmendjen, e më së shumti për shkak të veprimeve shpesh herë të pahijshme në rrjetet sociale.

Por, këngëtarja pëlqehet dhe ndiqet nga një numër i madh adhuruesish ku vetëm në Instagram numëron 2.3 të tillë.

Këngëtarja nga Shqipëria, prej ditësh ka nis pushimet në Dubai, ndërsa ka njoftuar se javën e ardhshme do të festoj ditëlindjen.

Foto: Enca/InstaStory

Mirëpo në disa postime që ka bërë së fundi në InstaStory, Enca me shaka ka thënë se do të mbush 14 vjet.

“Sa vjeçe dukem? Të gjithë po më thonë 13 kështu vendosa që javën e ardhshme t’i mbush 14 vjet, po vjen ditëlindja e mbretëreshës së shigjetarit”, ka shkruar Enca në disa postime.

Foto: Enca/InstaStory

Në fakt këngëtarja ka lindur me 19 tetor 1995, dhe mbush 26 vjet.

Ndërkohë, Enca gjatë këtij sezoni ka qenë larg angazhimeve muzikore, kënga e saj e fundi është “Rakia” e cila u publikua edhe me videoklip.

Related posts

Tayna merr syzet e fanses në koncert, ky është reagimi i saj

Lea Muslija

Sa vjeç bën sot? Ikona e humorit shqiptar, Zyliha Miloti feson ditëlindjen (FOTO LAJM)

Lea Muslija

Dedikimi i veçantë i Marinës në ditëlindjen e 39-të të Ghetto Geasyt

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More