Agjencia Zhurnal.mk.

Beatrixi kërkoi të dilte nga shtëpia, por a do e ndiqte Donadi? Ja si përgjigjet aktori

Mbrëmjen e djeshme Beatrix Ramosaj kërkoi mes lotësh të dilte nga “Big Brother VIP”. “Nuk mundem dot më. Unë e di se si bëhem dhe nuk dua të qëndroj më këtu. Dua të shkoj në shtëpi”, u shpreh ajo.

 

Sot gjendja e saj është qetësuar, por banorët janë bërë kuriozë të dinë se çfarë do bënte Donaldi po t’i largohej e dashura. “A del edhe ti pas Trixës?”, e ka pyetur Antonela aktorin.

“Po normal”, është përgjigjur Donaldi prerë.

Related posts

Kristen Stewart thotë se veshja e fustanit të nusërisë së Princeshë Dianës për filmin e ri ishte ‘drithëruese’

D V

Nicole Scherzinger kaloi vitin duke shëtitur globin ndërsa bota luftonte me Covid 19

D V

Edhe pse nuk ka qenë e infektuar me COVID-19, Diellza Kolgeci: Unë herë pas here e bëj testin, vaksinohu

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More