Agjencia Zhurnal.mk.

Beatrixa dhe Donaldi i kërkojnë falje Egzonës

Debate të forta u zhvilluan sot për lojën e Trixës dhe Donaldit ndaj Egzonës.

Einxheli dhe Donaldi kanë pasur debate të forta pasi ajo e akuzonte atë për shakanë.

Egzona ishte përlotur shumë sidomos pasi kuptoi që e gjitha ishte lojë nga ‘Vëllau i Madh’.

Pas kësaj Trixa dhe Donaldi i kanë kërkuar falje asaj dhe janë munduar ta qetësojnë dhe ta bëjnë së qeshuri.

Egzona dhe Trixa kanë pasur raporte të mira, gjithashtu Egzona kishte raporte të mira edhe me Donaldin, dhe kjo kishte krijuar hamendësime se Trixa ka krijuar xhelozi.

Related posts

Elvana Gjata tregon se a do konkurojë këtë vit për Eurovision

Lea Muslija

Tayna shfaqet joshëse rrugëve të Monakos, nuk vesh të brendshme

Lea Muslija

Oriola Marashi sjell ‘selfie’ atraktive, teksa pozon me trëndafila të kuq

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More