Agjencia Zhurnal.mk.

Beatrix xhiron veten para pasqyrës me bikini

Beatrix Ramosaj arrin të tërheqë vëmendjen e fansave dhe faqeve rozë me publikimin e imazheve të ndryshme në rrjetet sociale.

 

Këngëtarja numëron mbi gjysmë milion ndjekës në Instagram, ndërsa në profilin e saj nuk mungojnë edhe poza që ngacmojnë imagjinatën.

Gjatë të mërkurës, ajo e ka publikuar një video, në të cilën e ka xhiruara veten para pasqyrës.

https://www.instagram.com/reel/CRUiAWFAUdn/?utm_source=ig_web_copy_link

Beatrix shfaqet e veshur me bikini me ngjyrë të kaltër, të cilat planifikon t’i veshë gjatë vikendit.

“Mezi pres që t’i vesh këtë fundjavë në plazh”, është përshkrimi i videos së postuar. 

Related posts

“The Queen’s Gambit” fitoi 11 çmime në Emmy Awards 2021 nga 18 nominimet

D V

Arilena dhe Noizy publikojnë bashkëpunimin e ri “Murderer”

D V

Këngëtarja e “Little Mix” Jade Thirlwall synon karrierë ‘solo’, në bisedime me kompaninë diskografike të Ed Sheeran dhe Rita Ora

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More