Agjencia Zhurnal.mk.

Beatrix Ramosaj thekson çdo detaj të trupit me fustanin e shkurt me ngjyrë të kuqe

Këngëtarja është aktive me postime të shumta në rrjete sociale.

 

Krahas angazhimeve të saj me projekte muzikore ajo ndanë momente edhe nga përditshmëria e saj.

Dhe, Beatrix Ramosaj publikon foto dhe video derisa reklamon linjat e saj trupore.

Së fundmi, ka postuar një video në storien e saj në Instagram teksa shihet e veshur me fustan të kuq.

Beatrix, ka venë në fokus gjoksin dhe këmbët e gjata joshëse.

Ndërkohë, projekti i fundit i saj muzikor është “By my side”.

Related posts

Kylie Jenner njofton se nuk do të marr pjesë në Met Gala, nuk i zbulon arsyet e mungesës

D V

Kush është i dashuri i ri i Bella Hadid?

D V

Adelina Ismaili sjell poza atraktive nga pushimet, teksa i bën një dedikim bashkëshortit: Jeta është dashuri, dashuria jeni ju

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More