Agjencia Zhurnal.mk.

Beatrix Ramosaj shihet gjysmë e zhveshur para fillimit të spektaklit të BB VIP, mbulon gjoksin me duar

Spektakli Big Brother VIP ka marr vëmendje të madhe dhe banorët komentohen pothuajse për secilin veprim që bëjnë.

 

Duke qenë të rrethuar me kamera 24 orë, ata shpesh herë ndodhen edhe në situata të sikletshme, dhe një e tillë së fundmi ka ndodhur edhe me Beatrix Ramosaj.

Gjatë kohësh që të gjithë ndodheshin në dhomën e grimit duke u bërë gati për spektaklin e sotëm, në një momente Beatrix shihet gjysmë e zhveshur teksa mundohet ta mbuloi gjoksin me duar.

Foto: Top Channel

Këngëtarja shihet e veshur me një fustan të gjelbër dypjesësh, ndërsa ndihmohet nga grimeret gjatë momentit kur ndodhet ‘topless’.

Ndërkohë, kujtojmë që ditëve të fundit kishte një ftohje mes raportit të këngëtares dhe partnerit të saj, Donaldit, por që dyshja janë sqaruar duke vazhduar kështu ta shijojnë romancën e tyre që lindi brenda shtëpisë.

Foto: Top Channel

Ndryshe, sonte (e premte) mbahet spektakli javorë që pritet edhe eliminimi i njërit prej banorëve.

Related posts

Rita Ora tregon sensin e saj të modës në një fustan të zi elegant, ndërsa del për darkë në Londër

D V

“Pse nuk u fejuam ne?”, Fifi pyet troç Granitin

D V

Don Destani së shpejti me projekt muzikor

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More