Agjencia Zhurnal.mk.

Beatrix Ramosaj rrëfen arsyen përse hoqi dorë nga karriera

Beatrix Ramosaj është një këngëtare tepër e njohur për publikun shqiptarë.

 

Pavarësisht se vitet e fundit ajo është tërhequr nga tregu muzikor, këngëtarja është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit më tepër rreth jetës së saj.

Së fundmi, ajo është bërë dhe pjesë e “Big Brother VIP”, ku rrëfeu dhe shkaqet përse hoqi dorë nga karriera. “Doja shumë të shijoja jetën dhe puna nuk më linte, unë dua shumë të grumbulloj kujtime të bukura“,- tha ajo.

Ky argument u kundështua nga Sabiani dhe Einxhel të cilët pohuan se talenti i Beatrix duhet të rikthehet në industrinë muzikore.

Related posts

Katër artistë bëhen bashkë për ti kënduar ‘Shkupit Dardan’

D V

Sot fillon Big Brother VIP dhe Arbana Osmani merr dedikimin më të ëmbël

D V

Rita Ora guxon dhe eksperimenton me kombinimin drastik në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More