Agjencia Zhurnal.mk.

Beatrix Ramosaj nis pushimet, tregon linjat perfekte në bikini (FOTO)

Këngëtarja ka mahnitur ndjekësit me paraqitjen e fundit.

 

Beatrix Ramosaj, ka nisur pushimet derisa ndau edhe imazhe joshëse në bikini, shkruan lajmi.net.

Ajo postoi fotografi të reja e veshur në bikini me ngjyrë të kaltër duke i theksuar tiparet e formësuara trupore.

Tutje, artistja e njohur tregoi se ka zgjedhur Himarën për të pushuar disa ditë.

Ajo pozoi pa makijazh dhe flokët e lëshuara lirshëm teksa shihet një prapavijë e bukur e detit pas saj.

Ndryshe, artistja shqiptare po vazhdon të shijojë suksesin e këngës “By my side”.

Related posts

Adrola Dushi paraqitet sensuale me dekoltenë e hapur

D V

Bora Zemani futet në Big Brother VIP, plotë emocione, puthje e përqafime në takimin me ish të dashurin Donald Veshaj

D V

Filmi i Whitney Houston dhe Kevin Costner “The Bodyguard” do të ribëhet, fansat duan që Beyonce ose Rihanna të luajnë në rolin kryesor

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More