Agjencia Zhurnal.mk.

Beatrix Ramosaj merr vëmendje me pozat atraktive nga Vjena

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjete sociale.

 

Bukuroshja shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme, gjersa herë pas here nuk mungon as me poza provokuese.

E tillë shfaqet në këto që ka publikuar së fundmi në një fustan të kuq të shkurtër.

Foto: Instagram

26-vjeçarja ka vënë në pah linjat e bujshme trupore derisa në duar mban disa trëndafila të kuq.

Biondja ndërkohë dukjen e ka kompletuar me një palë çizme të zeza e flokë të lëshuara.

Foto: Instagram

Fotografitë e shumta u realizuan në qytetin e Osterreich në Vjenë, ku edhe po qëndron prej disa ditësh.

Beatrix këtë verë ka qenë më e distancuar nga muzika e po ashtu edhe nga mbrëmjet e koncertet.

Related posts

Jennifer Lopez mahnit me paraqitjen në MTV VMAs, disa ditë pas debutimit në tapetin e kuq me të dashurin Ben Affleck

D V

Bora Zemani flet për eksperiencën e parë në televizion: E kam kompleks të zhvishem, isha shumë e turpshme

D V

Mariah Carey hyn në xhakuzi me fustan elegant për të festuar publikimin e “Big Energy” dhe përvjetorin e albumit “The Emancipation of Mimi”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More