Agjencia Zhurnal.mk.

Beatrix: Nëse do isha jashtë nuk do lidhesha kurrë me Donaldin

Big Mama i ka rrëfyer Beatrixit qëndrimin që ajo ka për lidhjen e saj me Donaldin. “Unë mendoj se nuk duhet të ishe nxituar’”, i tha ajo Beatrixit.

 

Ndërsaq Beatrix replikoi duke thënë se nëse kjo marrëdhënie do të ishte krijuar jashtë, do të ishe më shumë e rezervuar dhe mbase nuk do të kishte lejuar kurrë të ndodhte.

“Këtu është një realitet tjetër, jahtë ti ke mundësinë ta mendosh veprimin tënd ndërsa këtu ngjarjet ndodhin kaq shpejt sa ti nuk e mendon dot aq gjatë”, tha ajo.

Big Mama e këshilloi këngëtaren që të ndiqte zemrën dhe se në një shoqëri si e jona ‘çudia më e madhe zgjat vetëm tri ditë’.

Related posts

Osmani i “Stupcave” ironizon me kërkesat e ministres për kursimin e energjisë: Hapa frigoriferin për t’u ngrohur

D V

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

D V

Majlinda Kelmendi duket atraktive dhe shumë elegante në ceremoninë e përmbylljes së karrierës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More