Agjencia Zhurnal.mk.

Beatrix bën deklaratën e fortë: Nëse del Dagz, dal dhe unë

Në spektaklin e ditës së djeshme në nominim për t’u larguar në javën që vjen dolën: Ilir Shaqiri, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz. Përzgjedhja e DJ Dagz e ka mërzitur Beatrixën me të cilën ruante raporte të mira.

 

Në një video të fundit, Beatrix shfaqet pranë Donaldit e duke thënë se do të dalë nëse largohet DJ Dagz.

“Pasha këtë natë, dal me ty javën tjetër”, u shpreh Ramosaj ndërkohë që u largua nga dhoma e ndjenjes.

Dagz në anën tjetër tha se nuk i dihet nëse do të largohet ai, meqë janë edhe dy të tjerë në nominim.

Related posts

Barack Obama nis pushimet e Krishtlindjeve me familjen në Hawaii, fotografohet duke shijuar detin dhe motin e ngrohtë

D V

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

D V

Rihanna ekspozon linjat tërheqëse në videon e re promovuese të koleksionit “Savage X Fenty”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More