Agjencia Zhurnal.mk.

BDI publikoi emrat e kandidatëve për zgjedhjet komunale në Tetovë (LISTA)

Tetovë, 16 korrik – Bashkimi Demokratik për Integrim ka dorëzuar në KKZ listën e këshilltarëve të cilët do të garojnë për anëtarë të këshillit komunal në Tetovë në zgjedhjet e 20 Gushtit në Tetovë.

Në vazhdim ju sjellim komplet listën e BDI për garën për Këshillin e komunës së Tetovës.

1. Faton Ahmeti
2. Veton  Murati
3. Teuta Abazi
4. Amet Rexhepi
5. Emin Velija
6. Lindita Jahjai
7. Shpresa Qazimi
8. Fitim Mustafi
9. Kujtesa Bajrami
10. Sali Elmazi
11. Liridon Disha
12. Fatime Lika
13. Gezim Bafqari
14. Lilbert Memeti
15. Ramije Dauti
16. Krenar Berisha
17. Luiza Alija
18. Naim Ajdini
19. Arbnore Dehari
20. Elvira Limani
21. Artan Ejupi
22. Naile Durmishi
23. Alajdin Avziu
24. Armend Fazliu
25. Merita Mustafai
26. Endrin Kadriu
27. Bekim Smaili
28. Nora Muaremi
29. Rabije Murati
30. Bajram Rexhepi
31. Eshtref Dehari

Related posts

Vetëm 38 përqind e qytetarëve të Maqedonisë mbështesin marrëveshjet me Greqinë dhe Bullgarinë

D V

Editorial: “Zëvendëskryeministër i parë”, post imagjinar që u krijua për t’i gënjyer shqiptarët kinse fituam diçka!

R Zh

Maqedonia e Veriut e gatshme t’i përfshijë bullgarët në Kushtetutë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More