Agjencia Zhurnal.mk.

“BDI-NË E KA LËNË MENDJA” / Reagon Izet Mexhiti: Lajme të rrejshme kundër meje

Shkup, 22 maj – Pas një lajmi të publikuar me titut “IZET MEXHITI: ALI AHMETIN DHE BDI-NË I KA LËNË MENDJA”, reagon Izet Mexhiti, duke përgënjeshtruar si lajm i pavërtetë.

“Dua që ashpër të demantoj të pavërtetat e plasuara në opinion nga portalet e financuara nga Artan Grubi, të cilat veçmë janë të njohura për shpërndarje të lajmeve të rrejshme dhe të shtrembëruara!

Fatkeqësisht, edhe njëherë konstatojmë që Artan Grubi nuk e kursen as Ali Ahmetin për të arritur qëllimet e tij të mbrapshta për thellimin e përçarjes brenda Bashkimit Demokratik për Integrim. Kërkoj nga mediumet në fjalë që ta tërheqin këtë lajm të rrejshëm.”, thuhet në reagimin e tij.

Related posts

Brenda pesë vjetësh dyfishohet çmimi i banesave në Shkup

Xh M

IPIS demanton: Anketa që shpërndahet në rrjete sociale është e rrejshme

Xh M

Rusia bën propagandë në Ballkan – shfrytëzon profesorë, politikanë dhe klerikë fetarë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy