Agjencia Zhurnal.mk.

BDI: Forumi Rinor bleroi objektin e komunës së Gostivarit

Gostivar, 26 tetor – Kreativiteti dhe energjia e rinistëve të Forumit Rinor të Bashkimit Demokratik për Integrim – BDI në Gostivar, nuk kanë fund.

 

Aktiviteti i radhës ishte organizimi përpara objektit të komunës së Gostivarit.

“Lanser Party”, ishte aktiviteti rinor që i dha jetë qytetit me ndriçimin spektakolar . Numri 3, u ngjitë në ballinën e komunës së Gostivarit.

Aktiviteti u shoqërua me argëtim dhe performancë të DJ Young B. Porositë që u përcollën nga Rinia e Gostivarit ishin: Zgjidh Jetë, Voto Blertë. Vendos Drejtë, Voto Blertë. Blero Gostivarin, Voto Nevzat Bejtën.

Related posts

Sela dhe Murseli takojnë asambleistet e ASH-AAA – Tetovë: Femrat do të jenë vendimarrëse në pozitat udhëheqëse në Komunë

D V

Bekim Sali vizitoj një pjesë të lagjes së Gazi Babës

Redaksia

Mickoski: Pesë vite në Qeveri, shpenzuan 16 miliardë euro dhe çdo familje futën në borxh për 4.500 euro

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More