Agjencia Zhurnal.mk.

Bayerni favorit për yllin e Leverkusenit

Bayern Munich po e kryeson garën për yllin e Bayer Leverkusenit, Florian Wirtz.

Wirtz konsiderohet një tjetër talent i madh gjerman, dhe tashmë krahasohet me dyshen e Leverkusenit, Julian Brandt dhe Kai Havertz.

Sipas “El Nacional”, ‘Bavarezët’ janë favorit për transferimin e Wirtz.

Lojtari kërkohet edhe nga gjiganti spanjoll, Real Madrid, por siç raportohet, Bayern Munich është më afër yllit te Leverkusenit.

Related posts

Formacioni i mundshëm i Ballkanit ndaj Sivassporit

Lea Muslija

Njihuni me sulmuesin 43-vjeçar, i cili ka pasur 47 transferime gjatë karrierës ikonike

D V

Tre gjigantët anglezë në garë për Tielemans

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More