Agjencia Zhurnal.mk.

Bayern nuk po e mendon shkarkimin e Nagelsmann

Julian Nugelsmann nuk është në rrezik.

 

Pas rezultateve jo të mira të Bayern Munich në Bundesliga, flitet për një shkarkim të mundshëm të Julian Nagelsmann.

Raportime të ‘TZ’ japin versione tjera, duke thënë se Nagelsmann nuk është në rrezik për të humbur punën e tij.

Se një ndryshim nuk është në planet e Bayern ka bërë të ditur edhe Herbert Hainer.

“Ne jemi krejtësisht të bindur nga Julian Nagelsmann dhe e gjithë skuadra jonë”, ka thënë Hainer për ‘TZ’, transmeton lajmi.net.

“Pas ndeshjeve të kombëtareve ne do të kthehemi përsëri, siç e njihni Bayernin”, shtoi ai.

Gjatë ditës së djeshme është raportuar se Tuchel mund të marrë drejtimin e Bayern, por duket se një skenar i tillë nuk është afër.

Related posts

Man Utd pritet ta mbajë Martialin, pas paraqitjeve të mira të tij

Lea Muslija

Karriera e Ronaldos ishte në ‘fije të perit’ – si u diagnostikua me një lëndim që nuk ka shërim dhe bëhej më keq me kalimin e kohës

D V

Barcelona ka kontaktuar tashmë Dybalan

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More