Agjencia Zhurnal.mk.

Bayern mposht Leverkusenin, shkëlqen Musiala

Bayern Munich i ka dhënë fund serisë prej katër ndeshjesh pa fitore.

 

Bavarezët kanë fituar thellë ndaj bayer Leverkusen në “Allianz Arena” të premtën. para qitje të mirë në këtë ndeshje ka bërë i riu Musiala. Ai ka realizuar një herë dhe ka assistuar dy herë.  Golat e tjerë u shënuan nga Sane, Mane dhe Muller. 

Pas kësaj fitore bavarezët gjenden në pozitën e dytë në tabelë, të cilës i prinë Union Berlin. 

Related posts

Nuk ia doli në verë, Olmo pritet të jetë i Barcelonës në janar

D V

Steam kalon shifrën rekorde prej 30 milionë përdoruesve të njëkohshëm

Lea Muslija

Fitoi Topin e Artë, Platini nderon Karim Benzeman

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More