Agjencia Zhurnal.mk.

Batuta e Ramës, Varhelyi nuk mban dot të qeshurën. Kryeministri i kërkon përgjigjen që do të bëjë lajmin e ditës

Gjatë fjalës së presidentit serb në takimin në kuadër të “Open Balkan” në Tiranë, në ekran u shfaq komisioneri për Zgjerimin Oliver Varhelyi, i cili ishte në lidhje live.

 

Vuçiç e përshëndeti dhe më pas e mori fjalën Rama duke bërë një batutë që shkaktoi të qeshura dhe më pas i bëri me dije se cila është përgjigja që po presin të gjithë sot.

Vuçiç: Më falni nëse mora shumë kohë nga koha juaj, e shoh që komisioneri është online dhe ndoshta dëshiron që të thojë diçka. Oliver, të përshëndesim nga Tirana.

Rama: Oliver, të kërkoj ndjesë që nuk të prezantova por kur po flisja, ekrani i BE-së ishte ende i ngrirë, tani është i shkrirë.

Jam shumë mirënjohës që po merrni pjesë në këtë takim dhe menjëherë pasi Zoran të bëjë komentet e tij, do ju lutesha që të ndërhynit. Pra, ju nuk ndiqeni vetëm nga ne, por nga shumë njerëz përmes ekraneve të televizioneve dhe ata duan të dinë a e mbështet BE-ja Ballkanin e Hapur, nëse do ta thonit, do të ishte lajmi i ditës.

Related posts

Deputeti i PD-së: Para selisë u godita edhe nga fytyra që njihja, që dikur i prisja si miq

D V

Atentat në Vlorë/ Vriten 2 persona brenda automjetit në lëvizje

Z.H

Rama: Turp për një anëtar i NATO-s të rrëmben dy vende aleate

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More