Agjencia Zhurnal.mk.

Batatina përfundon në Displinë pas akuzave të rënda ndaj gjyqtarëve

Në ndeshjen e xhiros së shtatë, Gjilani – Llapi e cila është zhvilluar të shtunën ka përfunduar me rezultat prej 2:1 për kuqebardhë.

Megjithatë, Batatina nuk është ndarë i kënaqur me ndarjen e drejtësisë dhe ka hedhur akuza në gjyqtarin Ajeti.

NJOFTIM:

ndaj kryetrajnerit të FC ”Llapi”, Tahir Batatina me nr ID.001144M77; motivi: Pas përfundimit të ndeshjes, në prononcimin për media, akuzon referin e ndeshjes dhe ata të VAR-it për humbjen e ndeshjes ndaj Gjilanit. Sipas xhirimeve televizive.

/Gazeta Olle/

Related posts

Eskobar – Grkovska/ Maqedonia e Veriut me të gjitha forcat po e ndihmon Ukrainën

Z.H

ESHS: Sonte në ora 20:00 përfundon regjistrimi në vend dhe në diasporë

D V

Spasovski – Demerxhiev për 4 shkurtin: Për nderimin e Goce Dellçevit nuk do të lejohet incident

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More