Agjencia Zhurnal.mk.

Batatina pas fitores së thellë ndaj Ulpianës: Në pjesën e parë ka përfunduar gjithçka për ne

Skuadra e Batatinës e ka shkatërruar Ulpianën në udhëtim, me rezultat 0-6, shkruan Gazeta Olle.

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina është shprehur i lumtur me fitoren e arritur ndaj Ulpianës.

‘Emocionet janë të mëdha fiton këtë ndeshje dhe e arrin fitoren e 100-të dhe do të jetë një kujtim i bukur. Kemi përgatitur ndeshjen mirë janë angazhuar maksimalisht. Në pjesën e parë ka përfunduar gjithçka për ne. Ka qenë qëllimi të mos pranojmë gol dhe e arritëm qëllimin tani do të mendojmë për ndeshjen e radhës’, deklaroi, Batatina.

Me këtë fitore Llapi tashmë ngritet në kuotën e 12 pikëve në vendin e shtatë, ndërsa Ulpiana mbetet e fundit në tabelë me shtatë sosh.

/Gazeta Olle/

Related posts

Analizë: Jetëgjatësia e qeverisë së re në Shkup varet shumë nga Sofja, por edhe më shumë nga Brukseli

Redaksia

Visar Kastrati gjyqtar kryesor në dy ndeshje kualifikuese për Evropianin U17

Redaksia

Jordan Kamçev mbetet në paraburgim

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More