Agjencia Zhurnal.mk.

Batatina: Ky futbollist për momentin është njëshi i njëshave në Superligë!

Kryetrajneri i Llapit, punon për së afërmi me Ramadanin, dhe i njeh vlerat e mesfushorit, shkruan Gazeta Olle.

Sipas Batatinës, Ramadani nuk e ka lojën ‘bam dhe bum’ sepse as trajneri nuk aplikon atë lojë.

Postimi i plotë i Batatinës: 

Arbnor RAMADANI për momentin është njëshi
i njëshave në Superligë i cili e mbizotëron mesfushën me intelegjencën dhe lojën bashkëkohore.

Është shumë e vërtetë se nuk e ka lojën ‘bam dhe bum’ sepse as trajneri nuk aplikon atë lojë për ta luajtur. Me topa në ajër ja kalojnë përndryshe Arbnor RAMADANI është mesfushori më i mirë në Superligë.

Forca Nolito 10 ?
??? (+??) këtë në kllapa vetë do ta ngreshë lartë kismet ?⚪️?⚽️?

/Gazeta Olle/

Related posts

35 përqind e qytetarëve shkojnë në punë me makinat e tyre

Xh M

Çiftet e javës së dytë, spikat derbi Prishtina – Ballkani

Redaksia

Kryeministri spanjoll nesër për vizitë në Shkup, takohet me Pendarovskin dhe Kovaçevskin

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More