Agjencia Zhurnal.mk.

Batatina: Jemi rikthyer të rezultatet si Arsenali

Batatina ka thënë që skuadra e tij nuk dorëzohet kurrë, duke e krahasuar atë me Arsenalin, shkruan Gazeta Olle.

“Ne nuk dorëzohemi kurrë. Ne kundër Prishtinës për dy minuta e tetë sekonda i kemi shënuar dy gola. Pra ne jemi rikthyer të rezultatet si Arsenali”, tha Batatina.

Llapi në xhiron e fundit shënoi fitore në udhëtim te Feronikeli, me rezultat 0-2.

Bardhekaltrit kanë arritur të këndellen, dhe tashmë pas 12 javëve pozicionohen në vendin e gjashtë me 15 pikë.

/Gazeta Olle/

Related posts

Bekteshi: Ahmeti është plotësisht i informuar për marrëveshjen me Alternativën

Redaksia

Milevski: Nëse pranohet propozimi francez, PLD do të largohet nga Qeveria

Xh M

Ballkani i hakmerret Llapit, shënon fitore të thellë në Podujevë

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More