Agjencia Zhurnal.mk.

Bastisje në Shtip, gjendet drogë – arrestohen dy persona

MPB Maqedoni njofton se dje (21 shkurt 2024), në ora 21:40 në Shtip, zyrtarë policorë kanë privuar nga liria K.A (38) dhe 20-vjeçarin D.O, të dy nga Shtipi.

“Gjatë kontrollit në banesën e K.A., i kryer me vendim gjykate, është gjetur dhe konfiskuar lënda pluhur dhe një peshore dixhitale. Punonjësit e policisë kanë penguar K.A dhe D.O të fshehin provat dhe të hedhin substancën pluhur në lavaman”.

“Personat janë ndaluar në komisariat dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit do të dorëzohen kallëzimet përkatëse”, thonë nga MPB.

Related posts

Nxënësi bën kërdinë në shkollën e Shkup, arrestohet nga policia

Xh M

Në fshatrat e Tetovës ngjitnin materiale propaganduese gjatë heshtjes zgjedhore, dy persona kapen nga Policia

Xh M

Një shqiptar humb jetën në një aksident trafiku në Itali

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky