Agjencia Zhurnal.mk.

Bastisje në shtëpinë e 47 vjeçarit nga Shipkovica, gjenden armë dhe të holla

Tetovë, 9 janar – Dje nga ora 8 deri në orën 10 në Shipkovicë të Tetovës, policia ka kryer bastisje në shtëpinë e 47 vjeçarit I.A, informon Zhurnal.

Gjatë bastisjes janë gjetur një pushkë automatike, dy karrikatorë, 12 plumba, 4020 euro dhe 300 franka, për të cilat dyshohet se janë të falsifikuara.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të ngritet kallëzim adekuat penal./Zhurnal.mk

Related posts

Një i mitur nga Kriva Pallanka ka sulmuar policët

Xh M

Digjen dy vetura në Shkup

Xh M

Arrestohet 36-vjeçari, sulmoi me armë një person në një lokal në rrugën “Qemal Sejfulla”

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy