Agjencia Zhurnal.mk.

Bastisje në Shkup, gjendet drogë

Shkup,  12 dhjetor –  Nëpunësit e policisë të Njësisë për Trafikim të Paligjshëm me Drogë në SPB Shkup, sot kanë privuar nga liria shkupjanin  M.K.(37).

Siç bëri të ditur SPB, gjatë bastisjes në shtëpinë e tij në zonën e Kisella Vodës, të kryer me vendim të gjykatës, janë gjetur dhe sekuestruar edhe marihuanë dhe rrëshirë hashashi.

“Personi është ndaluar në Stacionin Policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, në koordinim me prokurorin publik, kundër tij do të parashtrohet kallëzim penal përkatës.

Related posts

E rrahën të bijën, prindërve nga Shkupi u merret e drejta për përkujdesje

Xh M

Gjendet trupi i pajetë i një personi në Shkup, nuk ka dokumente identifikimi

Xh M

Gjendet trupi i pajetë i një personi në Shkup

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy