Agjencia Zhurnal.mk.

Bastisje në Shkup, arrestohet një diler droge

MInistria e Punëve të Brendshme njofton se sot (14.09.2022), zyrtarët policorë nga SPB Shkup – Njësiti për tregti ilegale, pas informatave të marra paraprake operative dhe urdhër per bastisje nga Gjykata Themelore Penale Shkup, kanë kryer bastisje në shtëpinë e F. M. (25), ku u gjet marihuanë.

 

Personi në fjalë është arrestuar dhe pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të ngrihet kallëzimi përkatës penal.

Related posts

Vetë-aksident në Prishtinë, i dehuri pengon e fyen zyrtarët policorë në Prishtinë

D V

Krimi ia mori jetën vajzës së re shqiptare në Mal të Zi

D V

Vdes një fëmijë në QKUK tri ditë pas aksidentit në trafik

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More