Agjencia Zhurnal.mk.

Bastisje në Kumanovë, arrestohet një 19-vjeçar!

Shkup, 24 tetor – Dje, në ora 09:30 në rrugën “Stevo Filipoviq” në Kumanovë është arrestuar K.G.(19) nga Kumanova, njofton Ministria e Punëve të Brendshme.

 

Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, siç thuhet më tej në njoftim, është gjetur dhe marrë marihuanë, fara dhe pjesë të bimëve të kanabisit, vazi me bimë kanabisi.

Ai është mbajtur nën arrest në stacion policor dhe pas zbardhjes së plotë të rastit kundër tij do të shqiptohet kallëzim adekuat.

Related posts

Dy e treta nga 11.106 rastet aktive me kovid janë në Shkup, Tetovë dhe Gostivar

Redaksia

Bezhovska flet për stabilitetin e denarit

D V

Hetim për tetë tregtarë me trashëgimi kulturore maqedonase

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More