Agjencia Zhurnal.mk.

Bastisje në Koliçanin e Shkupit, janë gjetur pushkët

Sot (25.09.2023) në fshatin Koliçani i Poshtëm, Shkup, oficerët e policisë nga njësi për tregtia e paligjshme në SPB Shkup, e kanë privuar nga liria M.N. (35) nga fshatin Koliçani i Poshtëm.

Gjat bastisjes në shpin e tij, ekzekutuar me urdhër të gjykatës, janë gjetur dhe konfiskuar dy pushkë.

Personi u ndalua në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të ngrihet kundër tij.

Related posts

Policia parandaloi transport ndërkombëtar të drogës

Xh M

Arrestohet i riu nga Shkupi, dyshohet se ka djegur veturën në Qendër

Xh M

Arrestohen disa persona nga Tetova, pasi u kapën në flagrancë

Xh M