Agjencia Zhurnal.mk.

Bastisje në Kërçovë, gjendet drogë, arrestohet një person

Shkup, 29 nëntor – Nëpunës policorë të Zyrës së Jashtme për Çështje Kriminalistike Kërçovë sot e kanë privuar nga liria L.J. (28) nga Kërçova.

“Gjatë bastisjes së shtëpisë së tij, e kryer me urdhër gjyqësor, janë gjetur dhe sekuestruar marihuanë, terezi dixhitale dhe sende tjera”, thuhet në kumtesën e MPB-së.

Ai është në mbajtje në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit në koordinim me Prokuror Publik, kundër tij do të parashtrohet kallëzim përkatës. 

Related posts

Pronari i një kompanie në Tetovë thotë se është mashtruar, i janë marrë mbi 21.000 euro

D V

Aksident i rëndë në autostradën Gostivar-Tetovë, ka të lënduar

Xh M

79-vjeçari ka sulmuar një polic në Kumanovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky