Agjencia Zhurnal.mk.

Bashkimi bën gjestin e papritur ndaj Alvisës

Sot në Për’puthen u transmetua takimi i Brunos dhe Antonias, ama vëmendjen e morën minutat e fundit të programit.

 

Bashkimi, një nga konkurrentët më të komentuar dhe më të pëlqyer, ftoi Alvisën në kërcim.

Dua ta ftoj Alvisën në një kërcim për disa arsye, sepse kemi pas gricje siç e dimë të gjithë, kam biseduar dhe me ish të dashurin e saj Hysenin, për lidhjen që ka pas me të, jam sqaru dhe me të pak dhe në Prime ka thënë se ka pëlqim për mua ende edhe mbrëmjen e kaluar ka thënë që ka pëlqime të forta këtu. Mendoj që mënyra më e mirë për me bind edhe veten është që ta vazhdoj njohjen me të, që të shohim deri ku shkon kjo njohje,- shprehu ai.

Ata dhuruan një kërcim plot emisione, ku gjatë kohës po flisnin, po pëqafoheshin dhe po i buzqeshnin njëri-tjetrit.
Pasi mbaroi kërcimi ai i dhuroi asaj gjithashtu një buqetë me lule.

Në buqetë ishte dhe një letër me shkrimin: Sepse ti e meriton.

Alvisa më pas tregoi se më në fund u ndje shumë mirë dhe e emocionuar.

Ndërsa Arjani tha se Alvisa po e shihte Bashkimin në dritë të syrit dhe se ai nuk e përballoi shikimin e saj.

Related posts

“Përse po nxiton”, Princi Harry i zemëruar me William që e vuri në dyshim romancën e tij me Meghan Markle

D V

Balluket e reja të Gigi Hadid, i japin një freski flokëve dhe një frymë tjetër imazhit të saj

D V

Si rrallëherë, Luan Krasniqi ndan një fotografi bashkë me fëmijët e tij

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More