Agjencia Zhurnal.mk.

Bashkëshorti i feston ditëlindjen, Remzie Osmani ka një urim për të

Këngëtarja i ka uruar ditëlindjen bashkëshortit të saj.

 

Remzie Osmani ka publikuar imazhe me Hamzën teksa i ka shkruar edhe një mbishkrim.

Në Instagramin e saj, artistja e njohur i uroi edhe shumë ditëlindje bashkëshortit.

“Urime ditelindjen Halil 100 vite te lumtura se bashku me ne❤️🤍”, shkroi Remzie Osmani

Ndryshe, çifti i njohur në estradë kanë vite që janë të martuar dhe gëzojnë një jetë të lumtur familjare.

Related posts

Adele flet sërish për ndarjen nga bashkëshorti Simon Konecki: Ishte rraskapitëse, punë e vështirë

D V

Disa muaj pas lindjes – Arbenita Ismajli befason me linjat atraktive trupore

D V

Robert Berisha shpreh mbështetjen e plotë për ministrin Vitia në lidhje me masat e reja

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More