Agjencia Zhurnal.mk.

Barcelona mund ta mbajë De Jongun, por me një kusht

Drejtuesit e Barcelonës mund të binden për ta mbajtur në skuadër Frenkie De Jong.

Lojtari është në prag të largimit te Chelsea, por nëse e pranon një kusht te vënë nga katalunasit, ai mund të qëndrojë edhe më tutje.

Sipas asaj që bën të ditur Ben Jacobs, është fjala për reduktim të pagës në 50 për qind, çështje për të cilën janë duke vijuar diskutimet.

Lojtari ende nuk ka dhënë ndonjë përgjigje definitive, për çka nuk ka shumë kohë, meqë “blaugranat” janë në urgjencë pasi mund të mbesin pa i regjistruar blerjet e reja.

Related posts

Antoine Griezmann prezantohet te Atletico Madrid, me pamje të re dhe numrin 8 në shpinë

D V

Di Marzio: Ujkani do të transferohet tek Alessandria Calcio

Z.H

Dy arsye pse Erling Haaland zgjodhi të bashkohej me Man Cityn përpara Real Madridit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More