Agjencia Zhurnal.mk.

Banorët e Varvarës dhe Sonjës së Epërme nesër pa energji elektrike

Shkup, 31 tetor – Banorët e fshatit Varvara, komuna e Studeniçanit nesër do të mbeten pa energji elektrike nga ora 8:30 deri në 14:30.

 

Në periudhën nga ora 9:00 deri në ora 14:00 nesër pa energji elektrike do të jenë pjesë e shfrytëzuesve në fshatin e Sonje e Epërme, vendi i quajtur Koshtan afër kishës dhe një pjesë e rrugëve “10”, “12” dhe “14” drejt këtij fshati.

Ndërprerjet, siç ka kumtuar nga Qendra Rajonale për Menaxhimin e Krizave të Qytetit të Shkupit, janë për shkak të ndërhyrjeve të planifikuara teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike.

Related posts

KRSKRR apelon që të rritet siguria e fëmijëve në komunikacion

D V

Konkursi për regjistrues rajonal dhe instruktorë, Selami: Aplikimi fillon të martën, deri më 5 gusht

D V

VMRO-DPMNE: Çdo ditë nga një parti del nga koalicioni i LSDM-së

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More