Agjencia Zhurnal.mk.

Banesa përfshihet nga flakët, çifti shpëton për mrekulli

Përfshihet nga flakët një banesë në Korçë.

 

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kuç të Zi ndërsa sipas policisë ka vetëm dëme materiale.

Në momentin e zjarrit brenda banesës kanë qenë një çift të moshuarish të verbër, por që nuk kanë pësuar lëndime pasi i kanë shpëtuar banorët. Zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendngjarje.

Related posts

Detaje rreth vdekjes së katër shtetasve rus në një hotel në Shqipëri

D V

Komiteti Teknik i Ekspertëve: Orari i muzikës shtyhet deri në orën 23:00

N E

Rama mesazh nga Brukseli: Raporti i Dick Marty i manipuluar, KE të gjejë kurajën t’i kërkojë falje Kosovës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More