Agjencia Zhurnal.mk.

Ballkanit i bashkohet top transferimi i verës, po përgatitet për të debutuar ndaj Llapit

Theophilus Solomon është përforcimi më i madh që ka bërë Ballkani gjatë afatit kalimtar veror.

Sulmuesi afrikan ka nënshkruar javë më parë me skuadrën e Bekim Isufit, por vetëm sot është bashkuar me ekipin.

Ka qenë faqja zyrtare e Ballkanit që ka dhënë lajmin e madh për tifozët për arritjen e Solomon në Suharekë.

Solomon ka filluar tanimë përgatitjet me pjesën tjetër të ekipit dhe pritet që të debutoj në fundjavë ndaj Llapit.

Njoftimi i plotë nga FC Ballkani:

??????? ???????

Theophilus Solomon sot është bashkuar me ekipin dhe ka mbajtur seancën e parë stërvitore me skuadrën tonë.

Sulmuesit shtatlartë i urojmë mirëseardhje dhe suksese me fanellën e klubit tonë.

?? ??????̈ ? ????? ????????̈
/Gazeta Olle/

Related posts

Nebiu: Pushteti do të përpiqet të rrisë rejtingun në vitin që vjen

Xh M

Kasami: Jemi afër popullit turk në këto momente të vështira

Xh M

Kryeparlamentari Xhaferi tako ambasadorin finlandez, Lahdevirta

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More