Agjencia Zhurnal.mk.

Ballkani vazhdon përgatitjet jashtë Kosovës, në vendin me kushtet klimatike shumë të përshtatshme

Paraditen e sotme, suharekasit kanë zhvilluar stërvitjen e radhës nën kujdesin e trajnerit Bekim Isufi teksa në fushë do të zbresë edhe pasdite, shkruan Gazeta Olle.

Faqja zyrtare e Ballkanit njofton se nesër do të mbajnë seancën e fundit stërvitore në Kosovë dhe të dielën do të lihet pushim teksa ditën e hënë do të udhëtojnë drejt Mavrovës për të nisur fazën përgatitore.

Mund të jetë një imazh i 4 persona, personat duke marrë pjesë në sporte, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme

“Kushtet klimatike në Mavrovë janë shumë të përshtatshme për të kryer fazën përgatitore dhe pikërisht për këtë arsye është zgjedhur kjo pikë”, thuhet në njoftimin e Ballkanit.

/Gazeta Olle/

Related posts

Vuçiq: Popullin maqedonas i kemi vëllezër, nuk kërkojmë ndryshim të gjuhës dhe emrit

Z.H

Arrestohen 3 persona pasi bënë shaka kinse ka sulm terrorist në East Gate Mall

Z.H

Ekskluzive nga Drita Islami: Për herë të parë do të vrapoj në 800 metra

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More