Agjencia Zhurnal.mk.

Ballkani ndryshon uniformë për sezonin e ri, Uhlsport do t’i vesh portokallinjtë

Klubi që udhëhiqet nga Arsim Kabashi, fanellat për sezonin e ardhshëm ia ka besuar firmës gjermane Uhlsport.

Tashëm skuadra ka udhëtuar në Turqi dhe ka filluar përdorimin e këtyre pajisjeve.

Bekim Isufi vetëm e ka mbajtur ndeshjen e parë në tokën turke. /Gazeta Olle/

Related posts

Seancë përgatitore e KRRE-së për çmimin e ri të rrymës

Z.H

KSHZ ka vërejtje në raportin e ESHR-së, sërish do ta dorëzojë dokumentacionin e nevojshëm

D V

524 raste të reja me Covid, vdiqën 4 dhe u shëruan 463 pacientë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More