Agjencia Zhurnal.mk.

Ballkani kompleton stafin teknik për edicionin e ri të Superligës

Pasi u emërua në krye të stolit Bekim Isufi, klubi ka prezantuar edhe pjesëtarët e tjerë të stafit që kryetrajneri do të ketë në krah gjatë edicionit të ri në Superligën e Kosovës, shkruan Gazeta Olle.

“Ndihmësit e trajnerit Isufi do të jenë Visar Sermaxhaj dhe Edon Gashi teksa Alban Shala do të mbajë pozicionin e trajnerit kondicional. Portierët do të përgatiten nga trajneri Labinot Qosa”, thuhet në njoftimin e Ballkanit.

Stafi i plotë i Ballkanit: Kryetrajner: Bekim Isufi, ndihmës trajner: Visar Sermaxhaj dhe Edon Gashi, trajner kondicional: Alban Shala dhe trajner i portierëve: Labinot Qosa.

Skuadra suharekase i ka uruar stafit teknik punë të mbarë dhe të suksesshme.

/Gazeta Olle/

Related posts

Zyrtare: Trajneri i njohur emërohet në krye të Istogut

Redaksia

Kovaçevski mesazh VMRO-së e Të Majtës: Bllokimi i ligjeve është akt modern i tradhtisë së popullit

Z.H

Kryeparlamentarja çeke Marketa Pekatova Adamova nesër në Shkup

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More