Agjencia Zhurnal.mk.

Ballkani ka nisur përgatitjet në Mavrovë

Faqja zyrtare e suharekasve njofton se ekipi ka kryer një stërvitje paraditen e sotme në fushën e blert dhe atmosfera në skuadër është shumë e mirë, shkruan Gazeta Olle.

Gjithashtu, klubi njofton se ngarkesa që stafi teknik i ka dhënë ekipit, po bën që futbollistët të arrijnë formën fizike

Mund të jetë një imazh i 2 persona, personat duke marrë pjesë në sporte, njerëz në këmbë, bar dhe teksti që thotë "CIMA"

“Pasdite skuadra do të zhvillojë një tjetër seancë stërvitore në fushën e blertë dhe i njëjti program do të ndiqet deri ditën e fundit të fazës”, thuhet në njoftimin e klubit.

Kujtojmë se shtabi teknik i Ballkanit u kompletua pak ditë më parë, dhe menjëherë kanë nisur punën intensive për sezonin e ri. /Gazeta Olle/

Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz në këmbë dhe bar

Related posts

Lëshohet në përdorim 110 kV largpërçues “TS Shtip-TS Ovçe Pole”

Z.H

Shilegov dhe Zaev të martën vizitojnë Çairin, do të zhvillohet debat i frytshëm me qytetarët

Z.H

Vazhdon puna intensive e Prishtinës në Turqi, klubi njofton për gjendjen e futbollistëve

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More