Agjencia Zhurnal.mk.

Ballkani fiton miqësoren e gjashtë golave ku u testua edhe VAR-i

Skuadra e Bekim Isufit ka arritur ta fitojë një tjetër takim, ku sot janë përballur me Vitinë.

Të besuarit e trajnerit Bekim Isufi kanë triumfuar me rezultat 4-2 ndaj vitiasve.

Golat për therandasit në këtë takim u shënuan nga Nazmi Gripshi, Ermal Krasniqi, Belndi Baftiu dhe Bleon Sekiraqa.

Trajnerët e të dyja skuadrave iu dhanë rast të gjithë futbollistëve për të luajtur në këtë miqësore.

Vlen të përmendet se në këtë takim është testuar edhe VAR-i. /Gazeta Olle/

Related posts

Superliga e Kosovës ngjitet për gjashtë pozita në ranglistën e UEFA-s, lë mbrapa Shqipërinë, Maqedoninë dhe Malin e Zi

Redaksia

Osmani – Rinkeviç: RMV mbetet e përkushtuar në reformat për negociata për anëtarësim në BE

Z.H

Në Kuvend sot dorëzohet propozimi për Qeverinë e re

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More