Agjencia Zhurnal.mk.

Ballkani dhe Kukësi në garë për yllin e Teutës

Kontrata e portierit me Teutën skadon pas angazhimit në Kupat e Europës, por në Durrës duket se do të bëjnë gjithçka për të bindur korçarin të vijojë kontratën.

Megjithatë, në Kosovë janë të bindur se portieri do të vazhdojë karrierën te Ballkani i Suharekës.

Ky klub i ka ofruar një pagë të lartë korçarit dhe gjasat janë që të transferohet pikërisht te skuadra që firmosi pak ditë më parë edhe mbrojtësi i larguar nga Teuta, Rustem Hoxha.

Gjithsesi, java e ardhshme do të jetë vendimtare për të ardhmen e 30-vjeçarit, i cili së fundmi ka marrë gjithashtu një ofertë nga Kukësi.

Related posts

FFK fillon ciklin e ri të seminareve kundër dukurive negative në futboll

Redaksia

Anketë e IHPSH: VMRO – 19,7%, LSDM 12.9%, BDI 6% dhe ASH 2.9%

Z.H

Këshilli Kombëtar – Ramadani: Është i domosdoshëm ekzistimi i një Këshilli të tillë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More