Agjencia Zhurnal.mk.

Bakajoko i thot “JO” Çellsit për Milanin

Sipas ‘Sky Sport Italia’, Tiemoue Bakajoko ka refuzuar rinovimin e kontratës me Çellsin, pasi ai dëshiron rikthimin te Milan gjatë afatit kalimtar të verës.

Mesfushori ka kontratë me ‘The Blues’ deri në qershor të vitit 2022, por që nuk është i interesuar ta vazhdojë atë.

‘Rossonerët’ janë gjithashtu të interesuar në transferimin e 26-vjeçarit në formë huazimi ose për një çmim të lirë.

Francezi, sezonin e kaluar ishte i huazuar te skuadra tjetër italiane Napoli, ku zhvilloi 44 paraqitje në të gjitha garat, duke realizuar dy gola dhe dy asistime.

Related posts

“Nuk synuam të katër trofetë”, Guardiola justifikon veten pas eliminimit nga Carabao Cup

D V

Montella: Dua t’i sjell lumturi të gjithë Turqisë me ekipin kombëtar

Xh M

Statistikat e veçanta të Brajtonit, po “çmendin” Anglinë

Xh M
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!