Agjencia Zhurnal.mk.

‘Bad News Eagles’ luajnë sot gjysmëfinalen ndaj ‘fnatic’

Skuadra kosovare e Counter-Strike: Global Offensive do të luajë sot ndeshjen e radhës.

Në kuadër të sezonit të tretë në Republeague, Bad News Eagles kanë arritur në gjysmëfinale, pasi mbrëmë mposhtë ‘forZe’.

Sot, me fillim nga ora 15:00, BNE luajnë përballë skuadrës së ‘fnatic’.

Në rast se BNE arrijnë të marrin fitore, ata do të përballen me fituesin ‘ECSTATIC’ dhe ‘ex-MAD Lions’.

BNE aktualisht renditën në pozitën e 21-të në ranglistën botërore, kurse kundërshtari i sotëm i tyre radhitët në pozitën 35.

Related posts

Perez dhe Ancelotti përplasen për nënshkrimin e Kane – Mbappe gjithashtu një faktor vendimtar

D V

“Kërkoi të jetë titullar në dy ndeshjet”, Giresse ‘godet’ Arbnor Mujën duke zbuluar arsyen e mos ftesës

D V

Zyrtare: Fran Garcia, nënshkrimi i parë i verës i Real Madridit

D V