Agjencia Zhurnal.mk.

Baby G shfaqet provokuese në Instagram me pozën e re

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj joshëse.

 

Gordana Kingji, sapo ka ndarë një imazh derisa ka theksuar tipare e saj trupore.

E veshur me një bodysuit me ngjyrë portokalli, Baby G ka pozuar e shtrirë në divan teksa mban një revistë në duar.

“Sillu mirë me mua dhe shijo udhëtimin”, ka shkruar në përshkrimin e postimit të saj të fundit.

Ndryshe, projekti i fundit i saj muzikor është “Larg” të cilën e ka lansuar me videoklip.

Related posts

Sjell momente të veçanta nga dasma, Robin Krasniqi me dedikim për Marigonën: Fitorja më e madhe dhe më e çmuar në jetën time

D V

Shota Baraliu dëshiron burrin më të ri se vet: S’jam unë motër medicinale me jep kokrra tensioni

Lea Muslija

Dafina Zeqiri tregon se të hollat e mbledhura nga albumi “Dafinë Moj” u dorëzuan në Shoqatën e Autizmit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More