Agjencia Zhurnal.mk.

Babai shqiptar dyshohet se vrau dy djemtë e tij, plagosi gruan, e më pas bëri vetvrasje në Gjermani

Ngjarje tragjike ka ndodhur të dielën pasdite në Hamburg të Gjermanisë.

 

Babi shqiptar dyshohet se ka vrarë djemtë e tij, 11 dhe 13 vjeç, po ashtu ka plagosur gruan  38-vjeçare dhe në fund ka vrarë veten.

Sipas mediumit gjerman Bild, emri i babait është Flamur.R., me prejardhje nga Kosova.

Pas incidentit, autoritetet policore dhe urgjenca kishin shkuar në vendin e ngjarjes, por nuk kanë mundur të shpëtojnë fëmijët.

Dorasi, 44-vjeçar kishte vdekur më vonë në vendin e aktit, ndërsa, gruaja e tij është dërguar me plagë të rënda në emergjencë.

Deri me tani, autoritetet gjermane nuk kanë dhënë detaje më të hollësishme për rastin në fjalë.

Related posts

Kapen rreth 400 mijë dollarë të falsifikuara dhe drogë, mes të arrestuarve edhe fëmijë

Z H

Treni ka goditur disa emigrant në hekurudhën Shkup-Gjevgjeli, një i vdekur dhe pesë të lënduar

D V

Vdes një person në Lipjan pasi u lëndua duke punuar, rasti po hetohet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More