Agjencia Zhurnal.mk.

Babai shpëtoi, djali humbi jetën në tragjedinë e autobusit

Te Allahut jemi dhe tek Ai tegjith do te kthehemi.Sipas informatave te familjareve ne aksidentin e tmerrshem qe ndodhi naten e kaluar kan qene edhe dy bashkfshatar tone njeherit edhe Mergimtar nga Belgjika.Orhan Aliti i cili fatmirsisht i ka shpetuar aksidentit dhe eshte mire me shendet si dhe djali i tij Visar Aliti i cili per fat te keq nuk arriti te shpetonte.Lusim Allahun familjes tia shtoj sabrin. (Marë nga faqja Mergimtret e Sllupçanit)

 

Related posts

Çfarë shkruajtën mediat bullgare për fillimin e negociatave?

Z.H

Sot mblidhet këshilli qendror i LSDM-së, çfarë do të ndodhë me dorëheqjen e Zaevit?

Z.H

Çmimet e banesave rriten deri në 1500 euro / m2

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More