Agjencia Zhurnal.mk.

Azet publikon fotografi, vëmendjen e fotos e marrin paratë në duar e vila luksoze

Reperi i njohur shqiptar, Azet nuk ngurron që jetën e tij luksoze ta publikojë në rrjete sociale.

Ai së fundmi ka publikuar një fotografi në Instagram, ku u shfaq mjaft elegant.

Mirëpo vëmendjen e morën vetura e vila luksoze dhe shuma e parave që ai kishte në dorë.

Azet deri me tani njihet për projekte muzikore që janë shndërruar në hite. 

Related posts

Çdo veshje i rri mirë kësaj dame: Edhe në kombinimin më të thjeshtë, ajo duket e përsosur

D V

Vera Ora apelon qytetarët e Kosovës që të vaksinohen kundër COVID-19: Vaksina plotëson të gjitha standardet për cilësinë, efikasitetin dhe sigurinë

D V

Genta Ismajli feston ditëlindjen e 38-të

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More