Agjencia Zhurnal.mk.

Ava Max sjell projektin e ri muzikor “Every Time I Cry”

Ajo ka lansuar projektin e radhës.

 

Ava Max, sjelli këngën e re me videoklip dhe e publikoi në platforma sociale, shkruan lajmi.net.

Kënga ‘Every Time I Cry’ është kompozuar dhe shkruar nga Caroline Pennell, Lauren Aquilina, Sean Myer, Henry Walter dhe vet këngëtarja.

Ndryshe,  Amanda Koçi, vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore dhe të shijojë suksesin e albumit ‘Heaven and Hell’.

Kujtojmë se, kënga paraprake nga Max është ‘My Head & My Heart”.

Related posts

Lori Hoxha feston ditëlindjen, urimin më të mirë e mori nga motra e saj Sara

Lea Muslija

Mediat zvicerane raportuan për një lidhje, Edon Zhegrova uron Loredanën për ditëlindje me foto të papublikuara më parë

Lea Muslija

Këngëtari i njohur kosovar bëhet baba për herë të dytë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More