Agjencia Zhurnal.mk.

V.E.

76 Posts - 0 Comments

Sipas statistikave zyrtare, Xian-i trajtoi mbi 5 351 trena mallrash Kinë-Evropë gjatë vitit të kaluar , 15.3% më shumë se në vitin 2022, duke u bërë kështu qyteti i parë në Kinë që arrin pragun prej 5 000 trena mallrash në vit

V.E.
Xian, kryeqendra e provincës Shanxi të Kinës Veriperëndimore, ka pasur një rritje të shpejtë të tregtisë ndërkufitare, veçanërisht që kur trenat e parë të mallrave Kinë-Evropë filluan të qarkullojnë nga...

Jeni gati për një fundjavë super shopping? 

V.E.
Këtë herë, imagjinonie premtja të zgjasë gjithë fundjavën! Po ju e lexuat mirë, eufuriae blerjeve të Black Friday në La Plaza Mall do të zgjasë gjatëgjithë fundjavës! Nga data 24 Nëntor në La Plaza Mall, fillon Black Days, të cilatdo t’i shijoni dhe do të keni mundësinë të përfitoni nga zbritjet e pabesueshme! Le të jetë La Plaza Mall vendi që të gjithë ju adhuruesit e blerjeve do të vizitoni dhe do të kaloni një kohë tëpaharrueshme. Dyqanet e qendrës sonë tregtare do të ofrojnë zbritje speciale përtë gjithë blerësit në kuadër të fushatës Black Friday. Ju urojmë një eksperiencë të paharrueshme të blerjeve në La Plaza Mall në ditën kur e gjithë bota është përfshirë nga euforiae blerjeve të quajtur Black Friday! Kemi përgatitur edhe një program për fëmijë, si dhe një surprizëtë këndshme muzikore! Shijoni Ditët të Zeza – dhe blini atë që dëshironi prej kohësh!...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy