Agjencia Zhurnal.mk.

Audi, BMW apo Mercedes, cila është më e mira?

Kush është më i mirë? Një artikull shumë i rëndësishëm në këtë krahasim është çmimi, dhe besoni apo jo, BMW është më e lira këtu, ndërsa Mercedes S-Class është më e shtrenjta.

 

Sa i përket dizajnit të jashtëm, Mercedes mori vlerësimet më të mira, ndërsa gjërat ndërlikohen me pjesën e brendshme, dhe pastaj kemi anën teknologjike dhe dinamikën e vozitjes.

Në videon e mëposhtme mund të shihni dallimet mes tre veturave, dhe mund të shihni se cila konsiderohet si më e mira.

Related posts

Nio teston ET7 në rrugët e Polonisë përpara lansimit në tregun evropian

lina

Dhjetë veturat më të shpejta elektrike

Lea Muslija

A kanë “airbag” afat të përdorimit?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More